Vyšlo první číslo časopisu Svět Dharmy

31.05.2022

Co jsme slíbili naším přispěvatelům na Donio.cz, to jsme dodrželi: 31. května dorazilo z tiskárny do redakce 500 výtisků prvního čísla našeho časopisu! Hurá! Povedlo se nám připravit a vydat první číslo časopisu pouhé dva měsíce po skončení crowdfundingové kampaně!

Srdečně děkujeme všem těm, kteří nás podpořili! O vydání prvního čísla se zasloužili zejména Patrik Bartek, Iva Cimalová, Bedřich Herbst, Martin Hynek, Tomáš Klus, Tereza Kvapil Pokorná, Roman Novák, Jan Pinc, Jan Poustka, Ondřej Rott, Dagmar Řezáčová, Jan Vlček, zenové školy Kwanum Zen a Plum Village, nadace Tertön Foundation, nadační fond Nala (nala.cz), internetové obchody Orient Krystal (orientkrystal.cz) a Stúpy.cz (stupy.cz) a mnoho dalších přispěvatelů. Děkujeme!

Věříme, že nám zachováte svou přízeň a budete náš časopis podporovat i nadále!

A na co se můžete v prvním čísle těšit? Čekají na vás překlady z Thich Nhat Hanha (Nalézt mír uprostřed nebezpečí, Záblesk vhledu) a Pemy Čhödrön (Umění selhat), rozhovory s kurátorkou výstavy Buddha zblízka Janou Ryndovou a ukrajinskými buddhisty řádu Nipponzan Mjóhódži, originální články Ivana Štampacha, Patrika Bartka a Mateje Hochla, příběh našich sponzorů z nadace Tertön Foundation, báseň Adama Borziče a další libůstky.

Pokud jste nás nestihli podpořit na Donio.cz, nezbývá než si náš časopis předplatit!

(Obraz na obálce: Jan Pražan, Bílé volavky, 2021.)