Novinky

Tibetský nový rok vodního Králíka oficiálně začal letos 21. února. V sobotu 25. února se konala oslava svátku nového roku Losar v pražském Tibet Open House. Nabízíme Vám několik fotek z této krásné sešlosti, které vládla přátelská a vskutku slavnostní atmosféra...

Milí přátelé, přijměte od nás jako dárek k Vánocům 1. číslo našeho časopisu (ve formátu PDF), věnované osobnosti a odkazu zakladatele angažovaného buddhismu Thich Nhat Hanha (1926-2022).

Blíží se Vánoce, a to je ten pravý čas na zklidnění a zpomalení s podzimním číslem našeho časopisu. Čeká na Vás třicet šest stránek zajímavostí ze světa současného buddhismu a kolem něj.

I přes léto jsme se starali o to, abyste měli co číst na podzim: připravili jsme pro Vás druhé číslo našeho časopisu, tentokrát dokonce o čtyři stránky delší než to první. Na co se v něm můžete těšit?

I letos bude festival Prague Pride zahájen ekumenickou bohoslužbou, a to v neděli 7. srpna v 19:30 v kostele svatého Martina ve zdi na pražském Starém Městě. Kromě toho jako vždy bude mít po celou dobu festivalu svůj stánek na Střeleckém ostrově ekumenické společenství Logos, které LGBTQ+ křesťany a jejich přátele sdružuje už přes třicet let.

Staňte se našimi čtenáři